Veebileht

Veebileht on mitmest leheküljest koosnev digitaalne infokandja, mis on kokku pandud ühele domeenile.

Kergesti isehallatav veebileht hobide kajastamiseks

Olgu su hobiks sportimine, fotograafia, haridus või kunst ja lastes enda hobi tutvustamise koduleht luua.
Ilmselt sa ei sooviks, et pead veel kodulehe õppimiseks kulutama päevi ja oskama kodeerimist? Vaid pigem soovid, et veebilehe haldamise selgeks saamine oleks võimalikult kiire, kerge ja kõik oleks visuaalne. Sel juhul on Teil vedanud meiega. Sest ehitame kodulehti Wordpress sisuhaldustarkvarale. Wordpressi kasutamise on väga intuitiivne, ehk siis kõik vajaminev on ühes kohas ja kergesti leitav. Veebilehele uute lehekülgede , tekstide ja piltide lisamine käib väga kergesti ja mõne hiireklikiga. Kõik on visuaalne ja kaasaegselt üles ehitatud.

Ideaalne veebileht blogi pidajale

Blogi pidajale on meie loodav veebileht ideaalne, sest meie kasutatav sisuhaldussüsteem (wordpress) algselt loodi blogi pidajale.
Seega blogi pidamise süsteem on Teil automaatselt kaasas ja absoluutselt kõik vajaminev selleks olemas. Wordpress võimaldab Teil kodulehe admin paneelile ligi pääseda igast nutiseadmest ja arvutist. Andes Teile rohkem vabadust blogi uuendamise jaoks ja blogisse postituste kirjutamiseks.

Wordpress veebilehe lisakasud:

  • Wordpress veebileht lubab võimaldab alustada väikselt ja kasvada suureks.
  • Mugav kasutada igast arvutist ja nutiseadmest
  • Alati otsingumootorisõbralik ülesehitus
  • Sotsiaalmeediatega ühendamine
  • Mitmekeelsus tõlkevalik
  • E-poe lisamise võimalus
  • Erinevad slaiderid reklaamide jooksutamiseks
  • Video ja pildigaleriid
  • Hinnapäringuvormid

Edukas veebileht ettevõtjale

Veebileht, mis aitab ellu viia ettevõtjate eesmärke ja aitab äri ajamist kergendada on tänapäeval väga hinnas. Wordpress sisuhaldustarkvara, millele veebilehti ehitame teeb palju töid ettevõtja eest.
Näiteks uue sisu lisamine on kiire ja kerge. Pilte pole enne vaja töödelda ega nende suurusi vähendada. Võite laadida kas ühe või kasvõi 100 pilti korraga veebilehele. Tekstide lisamine käib sama kergelt, kui wordis kirjutamine. Kujundamine toimub automaatselt. Ja tulemuseks on korralik lehekülg, ilusa väljanägeva sisuga veebileht.

Soovid veebilehe tegemise kohta lisainfot? Või saada oma hinnapäring.