Veebilehe tegemine

Lihtsa ja kaasaegse veebilehe tegemine kergesti hallatavale sisuhaldustarkvarale. kergesti hallatavale sisuhaldustarkvarale.

Veebilehe tegemine

Selleks, et saada endale ideaalselt sobiv veebileht, tuleb kasuks, kui küsida endalt järgnevad küsimused.
  • Millist probleemi uus veebileht lahendab?
  • Mis on uue kodulehe eesmärk (eesmärgid), mida tahame saavutada?
  • Kas soovite müüa tooteid kodulehelt?
  • Kas soovite, et koduleht toodaks hinnapäringuid?
  • Kuidas inimesed Teie kodulehe leiavad?
  • Kuidas panna inimesed veebilehel tegutsema?

Veebilehe tegemine wordpressile

Järgmine küsimus on, millist sisuhaldustarkvara kasutada. Oleme leidnud, et veebilehe tegemine wordpress sisuhaldustarkvarale sobib ligikaudu 80% klientidele.
Wordpress on viimaste aastate suurima kasutajate arvuga sisuhaldustarkvara internetis. Tagades selle, et teie uus veebi haldus tarkvara on alati värske ja kaasaegne. Wordpressi kodulehele sisu lisada ja muuta on lihtne. Hinnapäringute vormid, galariid ja palju muid lisasid saab kohe baaspaketis pakkuda. Juhul, kui olete välja mõelnud, et uus koduleht vajab kas kohe või tulevikus e-poe funktsiooni. Siis veebilehe tegemine Wordpress on selle jaoks ideaalselt sobiv, sest saame kas kohe, või tulevikus lisada epoe mõistliku hinna juures. Samas iga uue kodulehe teeme algusest peale otsingumootorisõbralikuks.  Kuid peamine WP kasu tuleb mängu kõrgkvaliteetsete valmis kavandite näol. Mis võimaldavad Teile luua sobilike funktsioonidega ja erilahendus väljanägemisega kodulehe kolmandiku odavamalt, kui veeb nullist üles ehitada.

Veebilehe tegemine nädalaga

Juhul, kui ülevalolevate küsimustele on vastused olemas ning visioon on selge ja Wordpress sisuhaldustarkvara katab kõik vajadused. Siis veebilehe valmistamine võtab 3 päevast kuni paari nädalani. Olenevalt Teie plaani keerukusest. Ning, kui peaks erilahendusfunktsioone vaja minema, siis nende tegemise komplitseeritusest.
Ettevõtete veebilehtedele soovitan 90% juhtudel ka otsingumootorite jaoks veebivälist optimeerimist. Mis tagab Teie kodulehele kõrgemad otsingukohad ja tõstab hinnapäringute arvu või müüginumbreid ning on siiani kõrgeima investeeringutasuvusega internetuturundus meetod.

Soovid veebilehtede tegemise kohta lisainfot? Või saada oma hinnapäring.